Állás

A Szegedi Görögkatolikus Parókia
Szent Rozália Szolgálata felvételt hirdet
Gondozó, Ápoló
munkakör betöltésére
Szeged, Házi segítségnyújtás

Házi segítségnyújtás

Főbb feladatok, munkák:

  • Gondozási-alapápolási feladatok elvégzése pl: gyógyszerelés, gyógyszerfeliratás, vérnyomásmérés, súlymérés,
  • Az ellátottak testi-lelki ápolása, mentális állapotuk figyelemmel kísérése
  • Igény szerint a személyi higiéniájával kapcsolatos feladatok ellátásában való segítségnyújtás (ellátottak mosdatása, ágyazás, ágyneműcsere)
  • Segédkezés az ellátottak étkeztetésénél (tálalás, etetés, mosogatás)
  • Gondozási-ápolási dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alap vagy középfokú iskolai végzettség
  • szakirányú OKJ-s végzettség
  • szociális területen szerzett munkatapasztalat
  • önálló és pontos munkavégzés
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • stressztűrő képesség
  • felhasználó szintű számítógép ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szociális területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Szeged járás közigazgatási területe

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil munkahely
  • heti 40 órás munkavégzés
  • 50%-os korlátlan MÁV utazási utalvány,
  • helyi közlekedési bérlet biztosítása
  • rendszeres SZÉP kártya juttatás

Jelentkezés szakmai önéletrajz küldésével a szentrozalia@gmail.com email címre