Állás

 A Szegedi Görögkatolikus Parókia Szent Rozália Szolgálata a következő pozícióba keres munkatársat:                    Szociális gondozó / ápoló

Szociális gondozó/ápoló

Főbb feladatok, munkák:

Gondozási-alapápolási feladatok elvégzése pl: gyógyszerelés, gyógyszerfeliratás,

vérnyomásmérés, súlymérés,

• Az ellátottak testi-lelki ápolása, mentális állapotuk figyelemmel kísérése

• Igény szerint a személyi higiéniájával kapcsolatos feladatok ellátásában való

segítségnyújtás (ellátottak mosdatása, ágyazás, ágyneműcsere)

• Segédkezés az ellátottak étkeztetésénél (tálalás, etetés, mosogatás)

• Gondozási-ápolási dokumentáció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• alap vagy középfokú iskolai végzettség

• szakirányú OKJ-s végzettség

• szociális területen szerzett munkatapasztalat

• önálló és pontos munkavégzés

• jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség

• stressztűrő képesség

• felhasználó szintű számítógép ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  Szociális területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  - megbízható, stabil munkahely

  - heti 40 órás munkavégzés

  - 50%-os MÁV utazási utalvány,

Jelentkezés szakmai önéletrajz küldésével a szentrozalia@gmail.com email címre

Várjuk még: Rehabilitációs kártyával rendelkező megváltozott munkaképességű

személyek jelentkezését, egyéb kisegítő, adminisztrációs munkakörbe!

A Szegedi Görögkatolikus Parókia Szent Rozália Munkahelyi Bölcsőde felvételt hirdet Kisgyermeknevelő munkakör betöltésére

Az alábbi elérhetőségeken várjuk a jelentkezést. Tel: +36 30/231-1669

E-mail: szentrozalia.bolcsode@gmail.com